Nutrimax (Vision)


Kup teraz >>


Normalizacja pracy układu moczowego.

Wśród produktów linii „CLASSIC HIT", NUTRIMAX+ jest niczym ciężka artyleria. Produkt ten posiada szeroki zakres aktywności biologicznej dzięki takim składni­kom, jak Dzięgiel chiński, Oczar wirginijski, Mącznica lekarska, wszystkie witaminy z grupy B, witamina D3, wapń, magnez i żelazo. Biologicznie aktywne substancje roślinnych składników NUTRIMAX-u + posiadają wyraźne działanie przeciwbak­teryjne, moczopędne, immunomodulujące, antykoagulacyjne. Składniki preparatu mają właściwości ogólnie wzmacniające i wspomagające krążenie. Dzięgiel chiński zwany„ kobiecym żeń-szeniem"- zawiera fitoestrogeny, które normalizują równowagę hormonalną w organizmie kobiety i wykazują pozytywny wpływ w przypadku bolesnych menstruacji oraz zaburzeń cyklu miesiączkowego, szcze­gólnie w okresie dojrzewania i po długotrwałym stosowaniu preparatów hormo­nalnych. Działa wzmacniająco na układ krwionośny, rozszerza naczynia, powodu­jąc ukrwienie narządów rodnych. Dzięgiel chiński od dawna był stosowany przez kobiety w okresie menopauzy. Oczar wirginijski zwiera garbniki i flawonoidy. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne i ściągające. Działa na układ krwionośny i błony śluzowe. Mącznica lekarska zawiera glikozydy fenolowe i wykazuje dzia­łanie lekko diuretyczne. Na dodatek, produkt ten posiada całkowicie unikatowy zestaw witaminowo-mineralny - zbiór substancji, które regulują przemianę mate­rii, normalizują czynność układu odpornościowego oraz biorą udział w procesach krwiotwórczych i w procesie budowy tkanki kostnej.

Wskazania:
Biologicznie aktywny dodatek do pożywienia stanowi uzupełnienie normalnej diety w witaminy, mikroelementy i biologicznie aktywne związki. Wzmacnia ścianki naczyń, wywołuje efekt brzeciwbakteryjny i moczopędny.

Przeciwwskazania:
Hiperkalciuria, ciąża, wiek dziecięcy, zaburzenia pracy wątroby, karmienie piesią, nadwrażliwość na składniki preparatu.

Skład i forma preparatu - 60 kapsułek żelowych po 400 mg


Skład jednej kapsułki:
Wodorofosforan wapnia (substancja przeciwzbrylająca,
Węglan magnezu (substancja przeciwzbrylająca),
Glukonian żelazowy (składnik mineralny),
Arcydzięgiel Angelica sinensis 31mg,
Oczar wirginijski (Hamamelis virginiana) 31mg,
Mącznica lekarska (Arctostophylos uva-ursi) 31mg,
Sterynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca,
Witaminy: witamina B6, Ryboflawina, Tiamina, Falacyna, Biotyna, Witamina D3, B12, Niacyna,
Kwas pantotenowy,
Otoczka kapsułki: żelatyna wieprzowa.


Zawartość witamin i składników mineralnych  1 kapsułka  RDA
Witamina B1 (tiamina)  1,15 mg  82 %
Witamina B2 (ryboflawina)  1,6 mg  100 %
Witamina B3 (niacyna)  18 mg  100 %
witamina B5 (kwas pantotenowy)  6 mg  100 %
Witamina B6 (pirydoksyna)  1,65 mg  82 %
Witamina B9 (folacyna)  0,2 mg  100%
Witamina B12 (kobalamina)  1 µg  100 %
Witamina D3  5 µg  100 %
Witamina H (biotyna)  150 µg  100 %
Magnez  26 mg  8,7 %
Wapń  26 mg  3,3 %
Żelazo  7 mg  50 %
RDA - zalecane dzienne spożycieSposób użycia:
Dwa razy dziennie po jednej kapsułce przed posiłkiem, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Warunki przechowywania:
Przechowywać w szczelnie zakniętym opakowaniu w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nazwa producenta:
Nutripharma Ltd. group of Akropharma companies, Waterford - Ireland.